Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/tradytor/ftp/drupal7/mapy/gisek/style/style_tabel/css.php): failed to open stream: No such file or directory in include() (line 1819 of /home/tradytor/ftp/drupal7/includes/common.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/tradytor/ftp/drupal7/mapy/gisek/style/style_tabel/css.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in include() (line 1819 of /home/tradytor/ftp/drupal7/includes/common.inc).
  • Notice: Undefined index: y3b47293 w include_once() (linia 1 z /home/tradytor/ftp/drupal7/sites/all/themes/at-commerce/template.php).

Mały jubileusz i kolejny obiekt

Kiedy stary rok odchodził a zbliżało sie nowy, ekipa Tradytora nie próżnowała. W poświąteczną niedziele Uboot z Hetmanem wyruszyli na poszukiwania tego co sie po drodze gdzieś zgubiło, a wynik był do przewidzenia, czyli 101 obiekt na naszej mapie.
W pierwszy dzień nowego roku w składzie Uboot, Hetman, Sławko, Zbyszek i Tete postanowiliśmy kontynuowac tradycję i spełnić noworoczny toast lampką szampana przy jednym ze schronów. Tym bardziej, że celem był kolejny 102 już obiekt płockiej linii. Dzięki namiarom Zbyszka, poszukiwania nie trwały zbyt długo, więc mogliśmy oddac się "celebrowaniu" tradycji. Wówczas dotarło do nas również, że minęlu właśnie cztery lata od pierwszego wpisu na tej stronie.
Z tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego że udało się odnależć tak wiele pamiątek czasu wojny. Dziękujemy zarówno członkom Stowarzyszenia jak i wszystkim, którzy dzwonili, mailowali, rozmawiali z nami w cztery oczy i podpowiadali gdzie szukać. To w dużej mierze Wasza zasługa !.